LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Temperaturat deri në 34°C/ Moti për ditën e sotme

21 Qershor 2022, 08:02, Sociale CNA

Temperaturat deri në 34°C/ Moti për ditën e sotme

Vendi ynë do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim në Alpe të pasuara nga stuhi lokale në mesditë.

Temperaturat e ajrit në mëngjes parashikohen 14-18 gjatë ditës 29 °C në veri deri në 31-34°C në zonat e ulëta.

Era do të jetë me drejtim veri-perëndim me shpejtësi 7 m/sek dhe dallgëzim 3 ballë në det të hapur./ CNA.al

Lajmet e fundit nga