Publikohen notat e provimit të maturës, të lëndës gjuhë-letërsi

24 Qershor 2022, 18:07, Sociale CNA
Publikohen notat e provimit të maturës, të lëndës
Foto ilustruese

Publikohen notat e provimi të maturës, të lëndës gjuhë-letërsi.

Mbi 30 mijë maturantë iu nënshtruan testimit të njohurive të tyre në gjuhë dhe letërsi në datën 11 qershor, ndërsa sot mësojnë edhe rezultatin e tyre.

Notën mund ta shihni në linkun këtu./CNA.al

Lajmet e fundit nga