LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Opozita e pret në Kuvend/ Rama bën lëvizjen e radhës: Gati të flasë

16 Shkurt 2023, 13:58, Politikë CNA

Opozita e pret në Kuvend/ Rama bën lëvizjen e radhës: Gati

Kryeministri Edi Rama, të cilin opozita e pret dhe e kërkon në Kuvend për skandalin McGonigal, do të flasë sonte.

Ai ka zgjedhur të flasë përballë gazetarit Blendi Fezviu.

“Sonte përballë Blendi Fevziut, në një intervistë ku uroj të marrin përgjigje të gjitha pyetjet që u interesojnë shqiptarëve në këto kohë jo të lehta për krejt Europën dhe ju ftoj të na ndiqni nëse keni kohë e dëshirë”, njofton Rama në rrjete sociale./CNA.al

Lajmet e fundit nga