LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Po hidhni baltë e llum ndaj Qeverisë”/ Manja-Opozitës: Ju keni interesin e Berishës që ju thërret si dele

16 Shkurt 2023, 13:39, Politikë CNA

“Po hidhni baltë e llum ndaj Qeverisë”/

Opozita po hedh baltë ndaj qeverisë dhe mazhorancës.

Kështu është shprehur Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja, gjatë seancës parlamentare.

 “Është nder dhe kënaqësi të punojmë me këto zonja të nderuara në qeveri. Po bëjnë një punë të jashtëzakonshme në favor të Shqipërisë dhe interesave të vendit, kemi gjithë këtë durim që prej 3-4 orësh durojmë baltën dhe llumin ndaj qeverisë, por fakti që kemi durim, nuk do të thotë se keni të drejtë në atë që thoni, por ne nuk ua zgjidhim dot hallet.

Ju keni interesin e Berishës që ju thërret si dele, dhe ata jashtë që i thërret si mish për top. Zgjidhni hallet tuaja më 3 mars, dhe pastaj ejani dhe merruni me ne”, tha ai./CNA.al

Lajmet e fundit nga