LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Demokratët protestojnë/ Përçarësi i PD-së kthehet në top pingpongu në Kuvend

16 Shkurt 2023, 10:56, Politikë CNA

Demokratët protestojnë/ Përçarësi i PD-së

Enkelejd Alibeaj, deputet i PD-së, ka reaguar pasi socialistët e përdorën kundër demokratëve.

Ai ka thënë se nuk është e vërtetë që kanë rënë dakord në konferencën e kryetarëve me socialistët.

Alibeaj pretendon se ka pasur një kërkesë interpelancë nga ana e tij, por jo dakordësi, ndërkohë kolegë të tij brenda dhe jashtë Kuvendit, protestojnë bashkë me qytetarët./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga