LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Socialistët përplasen mes tyre në Kuvend

16 Shkurt 2023, 13:46, Politikë CNA

Socialistët përplasen mes tyre në Kuvend

Drejtuesja e seancës parlamentare, Ermonela Felaj, pas demokratëve është përplasur me edhe me socialistët.

Deputeti socialist, Erion Braçe, është ankuar se Felaj nuk i jep dhe në momentin që ajo e ka miratuar ai nuk ka pranuar.

“Nuk e dua më fjalën”, ka thënë Braçe.

“Po doni merreni po të doni jo”, është kundërpërgjigjur Felaj./CNA.al

Lajmet e fundit nga