LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha mban nesër foltore me shqiptarët në Britaninë e Madhe

17 Mars 2023, 22:47, Politikë CNA
Berisha mban nesër foltore me shqiptarët në Britaninë e
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, do të zhvillojë nesër një foltore me shqiptarët në Britaninë e Madhe.

Foltorja do të jetë online dhe do të mbahet në orën 17.00. Ky takim online është njoftuar nga vetë Berisha, i cili fton shqiptarët që jetojnë në Angli t’i bashkohen për të bashkëbiseduar.

“Të dashur miq,

Të shtunën, më 18 mars në orën 17.00, ju ftoj të më ndiqni në Foltoren me shqiptarët në Britaninë e Madhe.

Cilido prej jush që jeton në Londër e në zonat përreth, është i mirëpritur! #sb”, shkruan kryedemokrati./ CNA

Berisha mban nesër foltore me shqiptarët në Britaninë e

Lajmet e fundit nga