LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bardh Spahia nuk pranon humbjen/ “Demokratët nuk më kanë braktisur”

23 Maj 2023, 11:55, Politikë CNA

Bardh Spahia nuk pranon humbjen/ “Demokratët nuk më kanë

Ish-kryebashkiaku i Shkodrës, Bardh Spahia, ka deklaruar se demokratët nuk e kanë braktisur edhe pas humbjes së mandatit të tij dhe marrjen e Shkodrës nga socialistët.

Spahia është shprehur se institucionet shtetërore u përfshinë në fushatë.

“Aty janë votat e anëtarësisë madje ka rritje. Nuk më kanë braktisur demokratët. Po të lexoni shifrat edhe votat, votat e demokratëve janë aty”, u shpreh ai./CNA.al

Lajmet e fundit nga