LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Marget feston ditëlindjen e dytë, Marina Vjollca zbulon për herë të parë portretin e ëmbël të së bijës

25 Nëntor 2023, 13:42, Lifestyle CNA
Marget feston ditëlindjen e dytë, Marina Vjollca zbulon për
Marina Vjollca dhe Marget

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, në 2-vjetorin e lindjes së vajzës së tyre  Marget, kanë zbuluar për herë të parë portretin e së bijës.

Në një postim të sajin, Marina përmes një videoje na ka shuar kureshtjen për të voglën. Sikundër mund ta shihni edhe në këto foto, Marget duket se ka trashëguar gjithë ëmbëlsinë e nënës së saj.

"Unë falë teje kam gjetur kuptimin e jetës! Ti je bekimi i jetës sime. Gëzuar ditëlindjen Marget, beba ime.” – shkruan Marina.

Ndërkohë reperi Getoar Selimi i ka dedikuar vajzës një këngë për ditëlindjen e saj të dytë duke i shprehur gjithë dashurinë.

Prindërit janë kujdesur që dy vitet e para të jetës së Marget të mos publikojnë asnjë imazh të vogëlushes në rrjetet sociale./CNA

Marget feston ditëlindjen e dytë, Marina Vjollca zbulon për

Lajmet e fundit nga