LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luana Vjollca lë me “gisht në gojë” Olta Gixharin/ Si u përgjigjet kunjave të aktores

21 Nëntor 2023, 16:24, Lifestyle CNA
Luana Vjollca lë me “gisht në gojë” Olta Gixharin/ Si
Luana Vjollca

Aktorja Olta Gixhari gjatë episodit të kaluar të “Dancing With The Stars Albania” ka ironizuar moderatoren Luana Vjollca.

Pas performancës së Gracianos dhe Atalantës me këngën Gasolina, Olta iu tërheq vëmendjen duke thënë se ka këngë shqiptare më të bukrua se Gasolina dhe vë këngën “Benzina“ të Luana Vjollcës si një kunj për moderatoren.

Por kjo e fundit i është përgjigjur kunjave të aktores duke publikuar një video ku shfaqet duke kërcyer me këngën e saj Benzina duke e quajtur hitin e momentit.

Kujtojmë se moderatoraj Luana Vjollca shpesh është kritikuar për këngët e saj, por vetë ajo e ka shpejguar se këtë e bën thjesht për pasion dhe për të përmbushur një nga ëndrrat e nënës së saj./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Lajmet e fundit nga