LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Princi Willim, tullaci më "sexy" në botë, 37 mijë fansa kërkojnë foto "pa këmishë”

18 Nëntor 2023, 14:16, Lifestyle CNA
Princi Willim, tullaci më "sexy" në botë, 37 mijë
Princi William

A e dini cili është mashkulli tullac më sexy në botë? Një sondazh i fundit i bërë nga agjencia SEO Reboot tregoi se shumica e grave nga e gjithë bota i shihnin meshkujt tullac seksi dhe kanë votuar pikërisht Princin William si tullacin më seksi të vitit, duke zëvendësuar superyllin e Hollivudit, Vin Diesel.

Mediat raportojnë se femrat në fakt i shohin meshkujt tullac si shumë seksi dhe 88% e tyre pajtohen se nuk ju nevojiten flokët për të qenë simpatikë.

Princi William shënoi një rezultat 9.88/10, duke e ngritur atë në krye të listës. Princi i Uellsit kishte 37 000 fansa nga e gjithë bota që kërkonin imazhe "pa këmishë" dhe "lakuriq" të bukuroshit mbretëror britanik. Të dhënat tregojnë qartë se William kishte 9,000 fansa më shumë se sa Vin Diesel.

Sipas raportit zëri i princit të Uellsit është vlerësuar si zëri I dytë më sexy në botë pas analistit të NBA Shaquille O'Neal, që mban vendin e parë./CNA

Lajmet e fundit nga