LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTO/ Provokon Olta Gixhari, tregon format 'bombastike' me fustanin e tejdukshëm

20 Nëntor 2023, 12:42, Lifestyle CNA
FOTO/ Provokon Olta Gixhari, tregon format 'bombastike' me fustanin e
Olta Gixhari

Olta Gixhari ka treguar sërish format e saj joshëse teksa nuk ka lënë vend për imagjinatë me fustanin e zi prej dantelle.

Aktorja përmes disa fotove të publikuara në llogarinë e saj në "Instagram" tregon gjoksin perfekt dhe të pasmet e formësuara, ku nuk mungojnë pozicionet provokuese.

Edhe më herët aktorja ka qenë pjesë e lajmeve rozë për shkak të veshjeve të saj provokuese dhe formave fizike që janë komentuar gjatë në media.

Aktorja është nënë e një djali dhe ka deklaruar se në planet e saj është zgjerimi i familjes./CNA

Lajmet e fundit nga