LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një “bishë” e vërtetë/ Fotot më "wow" të ish-velinës së “Stop”

21 Nëntor 2023, 15:52, Lifestyle CNA
Një “bishë” e vërtetë/ Fotot më
Françeska Rustem

Françeska Rustem është një nga vajzat dhe modelet më të bukura të "Instagram"-it.

Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale ku modelja ndan shumë foto dhe video nga projektet e saj në fushën e modelingut.

Bukuroshja është bërë e njohur për publikun shqiptar ku u shpall shoqëruesja e parë e "Miss Shqipëria 2020".

Më pas modelja u shfaq si velinë në emisionin investigativ "Stop".

Sot atë e shohim imazh të shtëpive të njohura të modës. Duket se Françeska po hedh hapa mjaft të mëdhenj dhe po korr shumë sukses si modele.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur 10 fotot më mahnitëse të saj që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA

 

Lajmet e fundit nga