LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kendall Jenner "thyen" rrjetin/ Shfaqet e shtrirë në divan me bikini

21 Nëntor 2023, 16:46, Lifestyle CNA
Kendall Jenner "thyen" rrjetin/ Shfaqet e shtrirë në divan
Kendall Jenner, modele

Kendall Jenner ka ngritur temperaturat në rrjet me fotot e fundit.

Ylli i pasarelave është shfaqur tejet seksi dhe provokuese duke pozuar me bikini e shtrirë në një divan.

Në foton e radhës ajo çmend ndjekësit teksa pozon pa të brendshme e mbuluar vetëm me një xhaketë.

Kendall Jenner "thyen" rrjetin/ Shfaqet e shtrirë në divan

Kendall Jenner "thyen" rrjetin/ Shfaqet e shtrirë në divan

Kendall Jenner është një nga modelet më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo numëron rreth 300 milionë ndjekës në Instagram, në të cilin shpesh poston foto dhe projekte të saj, duke shkaktuar një sërë reagimesh në komente apo pëlqime nga miliona adhurues.

Fotot e fundit ende pa kaluar 24 orë kanë marrë mbi 4 milionë pëlqime në Instagram./ CNA

Lajmet e fundit nga