LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çfarë ka ndodhur me martesën e Princ Lekës dhe Elia Zaharias?

23 Nëntor 2023, 15:36, Lifestyle CNA
Çfarë ka ndodhur me martesën e Princ Lekës dhe Elia
Princ Leka dhe Elia Zaharia

Princ Leka dhe Elia Zaharia kanë qenë në qendër të medias prej disa ditësh.

Kjo për shkak se përflitet për një ndarje të mundshme mes çiftit.

Zërat për ndarjen e tyre nisën pas ditëlindjes së vajzës së Lekës dhe Zaharisë. Pikërisht atë ditë secili postoi një urim për vajzën, por ajo çfarë u vu re ishte se në fotot e bëra publike prej tyre nuk shfaqeshin të tre së bashku në foto.

Kaq mjaftoi që mediat të aludonin për një divorc mes çiftit.

Ishte Elia e para që ndau një kolazh, ku shfaqej me të bijën dhe familjen e saj, prindërit dhe të vëllanë. Më pas, Leka postoi një foto ku shfaqej vetëm me vajzën.

Një tjetër detaj që u vu re ishte se Princ Leka kishte hequr nga "Instagram"-i Elian si dhe kishte fshirë fotot me të.

Aktorja ende e ndjek dhe po ashtu ka në mediat sociale statusin e saj si “HRH Princess Elia”.

Akoma nuk ka një konfirmim nga ana e çiftit dhe gjithçka mbetet në kuadrin e thashethemeve./ CNA

Lajmet e fundit nga