LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nicole Kidman-Antonio Banderas: Në një trekëndësh dashurie me Harris Dickinson në filmin e ri të quajtur "Babygirl"

22 Nëntor 2023, 20:33, Lifestyle CNA

Nicole Kidman-Antonio Banderas: Në një trekëndësh dashurie

Nicole Kidman  dhe Antonio Banderas do të luajnë në filmin e ri të Studio A24 me regjisoren e 'Bodies Bodies Bodies' Halina Reijn, të titulluar 'Babygirl'.

Sipas Hollywood Reporter, në Babygirl Kidman luan një CEO të fuqishëm të martuar.

Në film do të luajë edhe Harris Dickinson ("The Iron Caw", "Triangle of Sadness") si një praktikant i ri me të cilin personazhi i Kidman ka një lidhje jashtëmartesore.

Kidman, Banderas dhe Dickinson do të bashkohen nga Sophie Wilde dhe Jean Reno të "Talk to Me", ku Wilde do të luajë asistentin e Kidman dhe Reno si një ekzekutiv rival biznesi.

'Babygirl' nuk ka ende një datë daljeje nga A24./ CNA

Lajmet e fundit nga