LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës, si u shfaq në eventin e "Vogue" në Londër

24 Nëntor 2023, 09:37, Lifestyle CNA
FOTO/ Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës, si u shfaq në eventin e
Rita Ora

Rita Ora i ka lënë pak vend imagjinatës, pasi së fundmi është shfaqur pa recipeta me një fustan shumë të pazakontë transparent.

Të enjten, këngëtarja 32-vjeçare mahniti me veshjen e zezë rrjetë, ndërsa ishte në Londër për një event të "Vogue".  

Teksa ecte në tapetin e kuq, Rita tregoi edhe fizikun e saj tepër të tonifikuar.

Ylli zgjodhi të shkonte pa recipeta, duke e mbuluar gjoksin e saj me trëndafila të zinj, ndërsa kishte veshur vetëm një palë tanga ngjyrë nudo.

Rita e kompletoi "look"-un me bizhuteri argjendi dhe një palë taka të zeza me rripa./CNA

 

 

Lajmet e fundit nga