LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto të nxehta me gjoksin 'shpërthyes' dhe të pasmet bombastike/ Enca Haxhia nuk ndal provokimet

19 Gusht 2022, 19:51, Lifestyle CNA
Foto të nxehta me gjoksin 'shpërthyes' dhe të pasmet
Këngëtarja Enca Haxhia

Këngëtarja Enca Haxhia njihet si një nga personazhet më provokuese të "showbizz"-it.

Shpeshherë ajo publikon foto dhe video nga jeta e përditshme në rrjetet sociale, me të cilat arrin gjithmonë të marrë vëmendjen e medias dhe publikut.

Sot këngëtarja ka ekspozuar pikat e saj më të forta, gjoksin shpërthyer dhe të pasmet bombastike.

Enca shfaqet tejet seksi, teksa pozon me bikini pranë disa shkëmbinjve buzë detit.

Konkretisht, ajo ka publikuar tri foto tejet provokuese, ndërsa u kërkon ndjekësve të zgjedhin të preferuarën.

Po ju kë do zgjidhnit nga fotot e mëposhtme të Enca Haxhias?!/ CNA.al

Foto të nxehta me gjoksin 'shpërthyes' dhe të pasmet

Foto të nxehta me gjoksin 'shpërthyes' dhe të pasmet

Foto të nxehta me gjoksin 'shpërthyes' dhe të pasmet

Lajmet e fundit nga