LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot-“Gjoksi im meriton një certifikatë vlerësimi”, Megi Pojani nuk di të ndalet

19 Gusht 2022, 12:36, Lifestyle CNA

Fotot-“Gjoksi im meriton një certifikatë vlerësimi”,

Shpeshherë Megi Pojani ka qenë në qendër të vëmendjes, jo vetëm për fotot provokative, por edhe për spekulimet se është në një lidhje me futbollistin Endri Çekiçi.

Edhe pse ata nuk kanë pranuar asgjë publikisht, fansat kanë kapur detaje që tregojnë se kanë kaluar pushimet bashkë.

Së fundmi, Megi ka publikuar një fotografi në "Instastory" ku pozon me një këmishë të hapur duke vënë në pah gjoksin. Megi, e cila njihet për natyrën pa komplekse, ka surprizuar me komentin: “Mendoj se gjoksi im është perfekt dhe meriton minimalisht një certifikatë vlerësimi”./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga