LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lei Kraja nxjerr në pah format perfekte/ Fotot me bikini do "t'ju lënë pa frymë"

19 Gusht 2022, 18:46, Lifestyle CNA
Lei Kraja nxjerr në pah format perfekte/ Fotot me bikini do "t'ju
Moderatorja Lei Kraja

Lei Kraja është një prej moderatoreve sportive më të pëlqyera në vendin tonë.

Bukuroshja brune është gjithashtu një personazh shumë i ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo numëron më shumë se 219 mijë ndjekës në “Instagram” dhe është shumë aktive në postime.

Modelja seksi shfaqet në një formë të shkëlqyer këtë verë, duke pozuar me bikini, të cilat nxjerrin në pah linjat e saj perfekte trupore.

Fotot "e nxehta” nuk kanë nevojë për shumë komente, pasi bëjnë që fansat e bukuroshes të mbeten pa frymë.

Për më tepër, shihni fotot në galeri./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga