LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Binjaket më seksi, tifoze të Brazilit/ Fotot e modeleve që do t’iu bëjnë për "ujë të ftohtë"

7 Dhjetor 2022, 18:39, Lifestyle CNA
Binjaket më seksi, tifoze të Brazilit/ Fotot e modeleve që do
Foto ilustruese

Dy modelet binjake, Mathilde dhe Pauline Tantot, duket se janë dy tifoze të Brazilit.

Ndonëse nuk e tregojnë haptazi, dashurinë e tyre, për Brazilin, motrat binjake , sipas mediave të huaja janë parë shpesh në festat e futbollistit Neymar.

Pauline dhe Mathilde, janë shumë të njohura në rrjetet sociale, për format e tyre shpërthyese dhe fotot tejet provokuese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot hot të modeleve. / CNA.al

Binjaket më seksi, tifoze të Brazilit/ Fotot e modeleve që do

Binjaket më seksi, tifoze të Brazilit/ Fotot e modeleve që do

Binjaket më seksi, tifoze të Brazilit/ Fotot e modeleve që do

Binjaket më seksi, tifoze të Brazilit/ Fotot e modeleve që do

 

Lajmet e fundit nga