LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Arbri dhe Zhaklina “sulmojnë” Kiarën/ “S’ke më nevojë për hapësira, presim të bësh seks”

2 Prill 2023, 10:28, Lifestyle CNA
Arbri dhe Zhaklina “sulmojnë” Kiarën/ “S’ke
Foto ilustruese

Dy opinionistët e "Big Borther VIP", Arbër Hajdari dhe Zhaklin Lekatari, nuk kanë kursyer ironitë me moderatoren Kiara Tito, e cila ishte një nga ish-banoret që u votua për t'u rikthyer brenda në shtëpi.

Pak minuta para hyrjes, Arbëri e thumboi duke i thënë se tashmë nuk ka nevojë për hapësira Kiara.

Moderatorja iu drejtua dy opinionistëve që të kursejnë mendimet e tyre dhe të mos e sulmojnë gjatë kohës që do të jetë brenda në shtëpi.

Ndërsa Zhaklina nga ana tjetër tha se me hyrjen për herë të dytë të Kiarës në "Big Brother VIP" pret që dyshja Luiz-Kiara të bëjnë seks, duke thënë se tashmë ata janë “burrë e grua”./ CNA.al

Lajmet e fundit nga