LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Është mashtrues profesionist"/ Olta fushatë me vajzat kundër Luizit

1 Prill 2023, 16:27, Lifestyle CNA

"Është mashtrues profesionist"/ Olta fushatë me vajzat

Këngëtari i njohur Luiz Ejlli brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” ka vendosur që të mos i japë më rëndësi aktores Olta Gixhari.

Ndërkohë kjo e fundit ka ka nisur një fushatë për të larguar banorët nga Luizi.

Teksa fliste me vajzat e shtëpisë Olta u tha se Luizi është mashtrues profesionist dhe i mashtron njerëzit.

"Bëhuni bashkë, bëhuni të forta. Bëjeni bashkohuni ju ka bërë Luizi si të marrosur të gjithëve. Është një mashtrues profesionist dhe një njeri që shfrytëzon njerëzit. Pse i jepni sërish shanc, i keni dhënë për tre muaj një shank. Ju vdisni të gënjeheni", është shprehur Olta./CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga