LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Banorja e "Big Brother": Më ka shkruar Balotelli dhe më kërkoi...

28 Mars 2023, 15:39, Lifestyle CNA

Banorja e "Big Brother": Më ka shkruar Balotelli dhe më

Disa nga banorët më të famshëm në Shqipëri janë bërë bashkë, teksa diskutojnë mes tyre për disa tema. Në një bisedë mes Gertit, Kristit dhe Jorit, se cili është mashkulli ideal për modelen, kjo e fundit ka zbuluar se një nga lojtarët e njohur i ka shkruar.

Bëhet fjalë për Mario Balotellin, i cili, sipas modelës, i ka shkruar kur ajo ishte në një marrëdhënie tjetër. Madje Jori thekson se pavarësisht se i ka shkruar e konsideron një lojtar të sjellshëm, pasi i kërkoi falje kur zbuloi se nuk ishte vetëm. Por nga ana tjetër, modelja thekson se nuk i pëlqen aspak Balotelli.

Lajmet e fundit nga