LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çift tjetër brenda “Big Brother VIP”?/ Puthje dhe përqafime mes dy banorëve

24 Mars 2023, 17:26, Lifestyle CNA

Çift tjetër brenda “Big Brother VIP”?/ Puthje dhe

Pasi përfituan një darkë në suitë, modelja Jori Delli dhe Lorenc Hasrama janë parë më të afruar me njëri-tjetrin.

Dy banorët kanë shkëmbyer puthje ku nuk kanë munguar as përqafimet.

Sot, teksa e përqafonte dhe puthte, Jori dëgjohet t’i thotë avash, duke nënkuptuar se gjëja e tyre duhet të "rrjedhë".

Më pas, Lorenci e pyet nëse po e bezdis, por modelja ia kthen duke i thënë avash-avash.

Biseda:

Lorenci: O dritë, hajde të të puth.

Jori: Avash ti avash me këto puthje.

Lorenci: Janë bezdisje?

Jori: Piano, piano.

Këto sinjale lënë të kuptohet se një çift i ri po formohet në shtëpi./CNA

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga