LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk e ka llogaritur që është dy me një”/ Luizi: Për mua "Big Brother" mbaron të shtunën

22 Mars 2023, 09:57, Lifestyle CNA
“Nuk e ka llogaritur që është dy me një”/ Luizi:
Foto ilustruese

Këngëtari Luiz Ejlli është shprehur se nëse Kiara del të shtunën në përballje me Oltën si më pak e votuara, edhe ai është gati të largohet nga shtëpia duke lënë në mes garën.

Gjatë një bisede me banorët e tjerë pas spektaklit, këngëtari është shprehur se Olta nuk e ka dashur këtë nominim pavarësisht asaj që shpreh.

Luizi thekson se Olta ka harruar se në këtë nominim, Olta nuk është vetëm me Kiarën, por edhe me të, pra dy kundër një.

Ajo nuk e ka llogaritur që është 2 me 1. Të shtunën për mua mbaron 'Big Brother', ose si fitues, që e kam të sigurt ose marr ato valixhet që i porosita dhe të shtunën për dore me Kiarën dhe dal jashtë”, është shprehur Luizi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga