LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fitoi “Big Brother VIP Kosova”/ Stresi publikon mesazhin e marrë nga Berisha

20 Mars 2023, 12:49, Lifestyle CNA

Fitoi “Big Brother VIP Kosova”/ Stresi publikon mesazhin e

Këngëtari Arkimed Lushaj, ose i njohur ndryshe si Stresi, ka arritur të rrëmbejë fitoren e "Big Brother VIP Kosova" duke fituar çmimin prej 160 mijë eurosh.

Pas këtij triumfi ai padyshim mori mesazhe dhe urime të panumërta, por një nga ta i erdhi nga dikush shumë special për të.

Bëhet fjalë për ish-kryeministrin Sali Berisha. Stresi zbuloi se politikani e uroi për fitoren duke i uruar suksese më të mëdha./CNA

Fitoi “Big Brother VIP Kosova”/ Stresi publikon mesazhin e

Lajmet e fundit nga