LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Tifo për Luizin përpara shtëpisë së "Big Brother"/ Aleks Visha dhe djemtë e Mëzezit zbarkojnë në Kashar

25 Mars 2023, 21:00, Lifestyle CNA

Tifo për Luizin përpara shtëpisë së "Big

Duket se mbështja e publikut ndaj Luiz Ejllit, personazhit më të dashur të publikut shqiptar brenda shtëpisë së "Big Brother Vip" sa vjen e rritet edhe më shumë.

Aleks Visha një nga personazhet e famshëm të Tik-Tokut mësohet se ka mbledhur disa persona dhe kanë shkuar të tregojnë mbështetjen për Luizin duke bërë tifo për të, përpara shtëpisë së Big Brother Vip në Kashar.

Këtë e ka bërë të ditur vet Visha nga një video live në Tik-Tok ku shihen djemtë teksa qëndrojnë jashtë shtëpisë së Big Brother.

Burime për CNA bëjnë të ditur se Luiz Ejlli i ka dëgjuar brohorimat dhe “vëllai i madh” ka vendosur muzikë menjëherë në mënyrë që zërat të mos dëgjhoheshin më.

Kujtojmë se Aleks Visha përpara disa ditësh u bë viral në media për një video ku ishte duke ecur me një shpëjtësi skëterrë me makinën e tij në tunelin e “Kalimashi”./CNA.al

Tifo për Luizin përpara shtëpisë së "Big

Lajmet e fundit nga