LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Banorët nuk e presin mirë/ Një zarf i kuq mbërrin në shtëpinë e "Big Brother Vip"

25 Mars 2023, 16:22, Lifestyle CNA

Banorët nuk e presin mirë/ Një zarf i kuq mbërrin në

Një zarf i kuq ka mbërritur në shtëpinë e Big Brother.

Ka qenë Elvisi ai që e ka sjellë nga dhoma e rrëfimit, por lajmërimi i Vëllait të Madh ishte që zarfi të mos hapet nga banorët.

Zarfi do të hapet gjatë spektaklit të sotëm.

Kujtojmë se sontë në nominim janë Olta dhe Kiara.

Një zarf me një eliminim të papritur është parë si mundësi e vetme për të prishur këtë nominim./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga