LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bledi Mane nuk kursen Kiara Titon/ I pëlqen fama, zgjohet dhe ngryset me Bora Zemanin në kokë

30 Mars 2023, 18:02, Lifestyle CNA
Bledi Mane nuk kursen Kiara Titon/ I pëlqen fama, zgjohet dhe ngryset me
Bledi Mane, Kiara Tito

Bledi Mane, ish-banori i Big Brother ka folur në një intervistë për mediat lidhur me mendimet që ai ka për banorët e Big Brother Vip 2.

Mane nuk ka lënë pa komentuar as, Kiara Titon e cila sipas tij zgjohet me dëshirën e madhe për të qenë si Bora Zemani.

Sipas tij, Kiara ishtë një lojtare mediokre dhe që adhuron famën.

“Kiara mund të jetë një gocë e mirë, por ishte një lojtare mediokre. Kiara nuk kishte atë energjinë, nuk kishte dallavere si lojtaret e tjera, nuk kishte programuar kë të nxjerr dhe kujt t’i afrohej. Unë vura re që Kiara e adhuron famën. Më vjen keq që e them por Kiara zgjohet dhe ngryset me Bora Zemanin në kokë. Domethënë që kur çohet nga krevati, shkon tek pasqyra, do bëhet si Bora, marrëdhënia e Borës me Donaldin, Bora tek programi, pra Kiara nuk është vetëvetja. Kiara është gocë shumë e mirë…”-tha ai./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga