LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luizi zbulon synimin e radhës/ Ku do ta shohim pas "Big Brother Vip 2"

28 Mars 2023, 18:11, Lifestyle CNA
Luizi zbulon synimin e radhës/ Ku do ta shohim pas "Big Brother
Këngëtari Luiz Ejlli

Këngëtari Luiz Ejlli dhe një nga banorët e preferuar të publikut shqiptar ka folur lidhur me synimet që ai ka pas përfundimit të Big Brother Vip 2.

Luizi në një bisedë me banorët është shprehur se pas Big Brother synon të shkojë në "Grande Fratello" të Italisë, pra një reality i ngjashëm me atë të Big-ut.

Por jo vetëm do të shkojë në "Grande Fratello", por Luizi u shpreh bindur se do ta fitojë këtë reality.

“E gjeta synimin e radhës do të shkojë të fitojë Grande Fratello se z'bën. Kurdo që të fillojë gati jam. Prandaj, është gjë e mirë se edhe batutat me vijnë në italisht. Llogarit ee shiko se Grande Fratello ecen në Itali”, tha ai./CNA.al

 

 

 

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga