LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Raporti Jori-Luiz/ Beniada Nishani: Nuk do të ndante çiftin

29 Mars 2023, 10:40, Lifestyle CNA
Raporti Jori-Luiz/ Beniada Nishani: Nuk do të ndante çiftin
Modelja Beniada Nishani

Modelja Beniada Nishani ka folur në lidhje me raportin e Jori Dellit dhe Luiz Ejllit.

Teksa në rrjetet sociale komentohet se mes tyre ka kimi dhe flirtojnë herë pas here, Beniada e ka mohuar se Jori mund të ndajë çiftin.

Gjatë një interviste për mediat, Beniada tha se Jori është mësuar të ketë më shumë shoqëri me çuna dhe Luizi i përshtatet si çift, por shprehet se nuk sheh ndonjë pëlqim mes tyre.

Të ndante çiftin absolutisht jo. Ai i përshtatet se ajo rri më shumë me çuna, por jo se ka një pëlqim për Luizin. Ai është mistrec ia thotë nga një fjalë.

Në disa momente na kanë pëlqyer, në disa momente e kam parë Kiarën e ftohtë.

Është e sikletshme. Lidhja do të shihet më mirë jashtë kur të dalë Luizi.

Kiara është një karakter pak më shumë e ftohtë nga ana emocionale”, është shprehur Beniada Nishani./ CNA.al

Lajmet e fundit nga