LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Si ju duket nusja e vllait”/ Motra e Luizit zbulon detaje, çfarë thotë për Kiara Titon

31 Mars 2023, 08:45, Lifestyle CNA
“Si ju duket nusja e vllait”/ Motra e Luizit zbulon detaje,
Foto ilustruese

Motra e Luiz Ejllit, Ina Ejlli, ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit, duke iu përgjigjur pyetjeve të shumta në lidhje me moderatoren Kiara Tito.

Ina Ejlli ka treguar se kanë komunikuar me moderatoren dhe se u duket shumë pozitive e ndryshe nga ajo që shfaqet në ekran.

“Si ju duket nusja e vllait”/ Motra e Luizit zbulon detaje,

Ajo është shprehur se e shohin Kiarën “me syrin dhe zemrën e Luizit”.

“Si ju duket nusja e vllait”/ Motra e Luizit zbulon detaje,

Kujtojmë se moderatorja Kiara Tito u eliminua nga "Big Brother VIP" një javë më parë në një përballje në nominim me Olta Gixharin.

Pas daljes së saj, Kiara ka treguar se mbështetja e saj për Luizin vazhdon edhe jashtë.

Pak ditë më parë ajo dërgoi një dron në shtëpinë e "Big Brother" ku shkruante “Të kam zemër, të dua Kiara”./ CNA.al

Lajmet e fundit nga