LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ka qenë në lidhje me Luiz Ejllin?/ Thyen heshtjen Mariza Ikonomi, si qëndron e vërteta e fotos

1 Prill 2023, 09:15, Lifestyle CNA
Ka qenë në lidhje me Luiz Ejllin?/ Thyen heshtjen Mariza Ikonomi, si
Fotomontazh

Këngëtari shkodran, Luiz Ejlli është qendra e vëmendjes për shkak të impaktit që ka lënë te njerëzit me pjesëmarrjen e tij në “Big Brother VIP”.

Përtej lojës që Luizi po zhvillon në shtëpinë e “Big Brother VIP”, në media shpeshherë është përfolur për jetën e tij personale para se të bëhej pjesë e reality show-t.

Një nga lajmet që ka qarkulluar së fundmi kanë qenë aludimet për një lidhje të mundshme dashurie me këngëtaren Mariza Ikonomi.

Por së fundmi, Mariza ka sqaruar foton që ka qarkulluar në media, për të cilat ka thënë se është shkrepur në prapaskenën e Festivalit të Këngës, kohë kur Luizi mori edhe çmimin e parë dhe përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion.

Ka qenë në lidhje me Luiz Ejllin?/ Thyen heshtjen Mariza Ikonomi, si

Ajo deklaroi në një intervistë me Ester Bylykyn se mes saj dhe Luizit nuk ka më shumë sesa një marrëdhënieve mes kolegësh.

Sinqerisht nuk ia kisha idenë për këto thashetheme që janë përhapur. Fotot tona janë shkrepur në prapaskenën e Festivalit. Nëse s’gabohem ka qenë hera e parë dhe e fundit që ne kemi bërë foto.

S’kemi pasur asnjëherë lidhje. Luizi është një djalë shumë i mirë, karizmatik dhe një koleg që e vlerësoj shumë”, theksoi Mariza Ikonomi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga