LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas largimit të Oltës/ Katër ish-banorë rikthehen në shtëpinë e "Big Brother VIP"

2 Prill 2023, 08:40, Lifestyle CNA
Pas largimit të Oltës/ Katër ish-banorë rikthehen në
Foto ilustruese

Aktorja Olta Gixhari vendosi të largohej nga shtëpia e "Big Brother VIP", teksa ka mbetur një muaj nga finalja e madhe.

Arsyeja e aktores ishte familja dhe malli për djalin e saj, Amarin, i cili ishte dhe surpriza e mbrëmjes për të.

Ajo u shpreh se nuk mund ta vazhdonte më lojën dhe kishte marrë vendimin për t'u larguar.

Pas daljes së saj, moderatorja Arbana Osmani bëri me dije se 4 ish-banorë do të kishin mundësinë të riktheheshin brenda.

Pas hapjes së një televotimi, 4 banorët që u rikthyen ishin Efi Dhedhes, Kiara Tito, Bledi Mane dhe Ronaldo Sharka.

Që me rihyrjen e tyre, kanë nisur dhe thumbat drejt banorëve.

Kiara duket se u pozicionua kundër Bledi Manes dhe Jorit, ndërsa Efi kundër Deas./ CNA.al 

Lajmet e fundit nga