LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Familja jonë ka një surprizë”/ Rezarta Shkurta konfirmon pritjen e ëmbël

1 Prill 2023, 20:25, Lifestyle CNA

“Familja jonë ka një surprizë”/ Rezarta Shkurta

Rezarta Shkurtra, biznesmenia e njohur e “Hera Company” si dhe bashkëshortja e Ermal Hoxhës ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë ndjekësit e saj.

Rezarta nëpërmjet një instastory ka konfirmuan pritjen e një fëmije të dytë.

“Familja jonë ka një suprizë”, shkruan Rezarta në profilin e saj.

Kujtojmë se Ermal Hoxha dhe Rezarta Shkurtra janë prindër të një vajze Herës.

Biznesmenia nuk ka dhënë detaje lidhur me gjininë e bebit që pritet të sjellë në jetë.

“Familja jonë ka një surprizë”/ Rezarta Shkurta

 

 

Lajmet e fundit nga