LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kërcënoi motrën dhe kunatin/ E pëson i riu në Tiranë

26 Mars 2023, 10:41, Kronika CNA
Kërcënoi motrën dhe kunatin/ E pëson i riu në
Foto ilustruese

Një person në Tiranë ka kërcënuar motrën dhe kunatin e tij.

Kanë qenë këta të fundit që kanë bërë denoncim në polici se janë kërcënuar.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 2 janë vënë në lëvizje dhe kanë arrestuar shtetasin me iniciale D. B., 45 vjeç, banues në Tiranë.

Ndërkohë materialet i janë referuar prokurorisë për veprime të mëtejshme procedurale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga