LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Tiranë/ Makina përplas të moshuarin dhe nipin e tij

25 Mars 2023, 12:58, Kronika CNA

Aksident në Tiranë/ Makina përplas të moshuarin dhe nipin e

Policia e Tiranë ka arrestuar një shtetas 32-vjeçar pasi ka aksidentuar me makinë të moshuarin dhe nipin e tij.

Bëhet fjalë për 63-vjeçarin me iniciale, P.M dhe një të mitur 5-vjeçar, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Njoftim policie:

- E. H., 32 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin ka aksidentuar shtetasin P. M., 63 vjeç, dhe nipin e tij të mitur 5 vjeç, të cilët si pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve./CNA

Lajmet e fundit nga