LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Përmbyset kamioni në "Rrugën e Kombit"/ Dyshohet për viktima

23 Mars 2023, 15:48, Kronika CNA

Përmbyset kamioni në "Rrugën e Kombit"/ Dyshohet

Një kamion është përmbysur në "Rrugën e Kombit" ku dyshohet se ka viktima.

Mësohet se shoferi ka humbur kontrollin e kamionit dhe është përmbysur në vendin e quajtur Fushë-Dukagjin. 

Ende nuk dihen arsyet e aksidentit, ndërkohë që në vendngjarje kanë shkuar autoritetet policore, të cilat po punojnë për zbardhjen e ngjarjes./CNA

Lajmet e fundit nga