LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Artan Hoxha mesazh të koduar nga Shkupi

21 Mars 2023, 21:38, Kronika CNA
“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Artan
Gazetari investigativ, Artan Hoxha

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka dhënë një mesazh të koduar nga Shkupi i Maqedonisë së Veriut.

Hoxha ka publikuar një foto nga Akademia e Policisë në Idrizovo, e cila shërben si një qendër universitare për shkollimin dhe trajnimin e efektivave të sigurisë.

Krahas kësaj fotoje ai ka dhënë edhe një mesazh të koduar me fjalën e urtë popullore, “mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”.

“Akademia e Policisë në Maqedoninë e Veriut, në Idrizovo periferi e Shkupit, është ndërtuar që nga koha e ish-Jugosllavisë dhe shërben si një qendër universitare për shkollimin dhe trajnimin e efektivave të sigurisë…

 Si është ajo thënia:

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”…”, shkruan gazetari./ CNA.al

“Mikun mbaje pranë, armikun edhe më pranë”/ Artan

Lajmet e fundit nga