LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luizi dhe Kiara "sherr" për biletën e kthimit/ “Do bësh si them unë”

23 Mars 2023, 19:56, Kronika CNA

Luizi dhe Kiara "sherr" për biletën e kthimit/ “Do
Të shtunën Olta dhe Kiara përballen me njëra-tjetrën se kush do të largohet nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Gjatë një bisedë që çifti bënte në oborr, Luizi shprehet se biletën e Kiarës do ta mbajë ai.

Luizi: E kam një lloj shprese, te njerëzit dhe te bileta e kthimit. Që do ta hap unë, prej shtëpisë.

Kiara: Biletën do e marr me vete unë.

Luizi: Jo.

Kiara: Si jo? Do ta marr mo.

Luizi: Jo, do e hap unë.

Kiara: Edhe nëse e kam do e kesh surprizë kur të vij.

Luizi: Jo nuk dua ashtu surprizash unë. Do e mbaj unë.

Kiara: Unë dua ta marr me vete.

Luizi: Jo dhe jo. Do e mbaj dhe do e hap unë./CNA

Lajmet e fundit nga