LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Iu nënshtrua një operacioni/ Humb jetën i burgosi te Sanatoriumi

25 Shtator 2023, 21:34, Kronika CNA

Iu nënshtrua një operacioni/ Humb jetën i burgosi te Sanatoriumi

Një i burgosur ka humbur jetën këtë të hënë.

Raportohet se i burgosuri është identifikuar si 57-vjeçari me iniciale V. G.

Ai vuante dënimin për lëndë narkotike në burgun e Beratit dhe kishte probleme të shumta shëndetësore.

Për shkak të përkeqësimit të gjendjes, ai është dërguar në spitalin e Sanatoriumit të Tiranës, por ka humbur jetën gjatë një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Ende nuk dihen shumë informacione mbi këtë ngjarje, ndërsa deri më tani nuk kemi një reagim nga Drejtoria e Burgjeve./ CNA

Lajmet e fundit nga