LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plas sherri në Korçë për pronën/ Plagoset me thikë 45-vjeçari

24 Shtator 2023, 10:57, Kronika CNA
Plas sherri në Korçë për pronën/ Plagoset me
Foto ilustruese

Korçë -Plagosje me thikë në unazën e qytetit.

Sipas informacioneve paraprake, konflikti mes dy personave ka degraduar në përdorimin e thikës nga njëri prej tyre.

Një 70-vjeçar ka goditur me thikë në këmbë, një 45-vjeçar. Shkak i konfliktit dyshohet se është për pronë (toka bujqësore).

I dëmtuari është në spitalin e Korçës, ku po merr mjekim dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën./ CNA

Lajmet e fundit nga