LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbardhen detaje nga vrasja në Shkodër/ Sherri nisi për një vendparkimi

22 Shtator 2023, 09:29, Kronika CNA
Zbardhen detaje nga vrasja në Shkodër/ Sherri nisi për një
Foto ilustruese

Detaje të tjera janë zbardhur në lidhje me vrasjen e 33-vjeçarit në Shkodër.

Sipas asaj që raportohet, konflikti ka nisur për një vendparkim, mes viktimës, vëllait të tij dhe autorit.

Sherri në fillim ka nisur mes vëllait të viktimës dhe autorit të vrasjes në një lokal afër banesës ku më pas është përfshirë dhe shtetasi V.F., 33 vjeç, i cili ka mbetur i vrarë.

E gjithë përplasja ka ndodhur në lidhje me parkimin dhe pretendimin se është bllokuar rruga.

Pas debatit autori ka marrë armën e ka qëlluar dhe më pas ia ka mbathur nga vendngjarja. Kanë qenë familjarët ata që kanë gjetur trupin e pajetë të shtetasit V. F. pranë makinës.

Nga ana tjetër që prej mbrëmjes së kaluar policia po punon për gjetjen e autorit, pasi ka bërë identifikimin e tij./ CNA

 

Lajmet e fundit nga