LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i rëndë në Tiranë/ Makina përplas këmbësorin në vijat e bardha

20 Shtator 2023, 19:43, Kronika CNA

Aksident i rëndë në Tiranë/ Makina përplas

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësor në vijat e bardha.

Konkretisht ngjarja ka ndodhur pranë Fakulteti i Inxhinierisë, në zonën e “21 Dhjetorit”.

Nga informacionet paraprake, ende nuk bëhet me dije gjendja e këmbësorit të plagosur.

Policia është nisur menjëherë drejt vendngjarjes për të zbardhur rrethanat e plota të aksidentit dhe pritet të hedhë më shumë dritë mbi të./ CNA

Lajmet e fundit nga