LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasen dy makina Lezhë/ 4 të plagosur

20 Shtator 2023, 19:01, Kronika CNA

Përplasen dy makina Lezhë/ 4 të plagosur

Dy makina janë përplasur paditen e kësaj të mërkure në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, pranë Knallës.

Nga informacionet paraprake, raportohet se si pasojë kanë mbetur të plagosur 4 persona.

Të plagosurit janë dërguar menjëherë drejt spitalit për të marrë ndihmën e duhur mjekësore.

Shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti nuk janë bërë ende me dije.

Ndërkohë, policia ndodhet në vendngjarje dhe p punon për zbardhjen e aksidentit./ CNA

Lajmet e fundit nga