LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zetori bie në kanal/ Përfundon në spitalin e Korçës 77-vjeçari

24 Shtator 2023, 10:38, Kronika CNA

Zetori bie në kanal/ Përfundon në spitalin e Korçës

Maliq-Një shtetas ka dalë nga rruga me mjetin e tij tip zetor në fshatin Sheqeras të Maliqit.

Sipas informacioneve paraprake, 77-vjeçari me iniciale Xh.F., ka humbur kontrollin e zetorit dhe ka përfunduar në kanal.

Ai ka marrë dëmtime trupore, ndërsa u transportua në spitalin e Korçës, ku raportohet të jetë jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të këtij aksidenti./ CNA

Lajmet e fundit nga