Gjendet pa jetë në banesë një 60 vjeçar/ Dyshohet se ka vrarë veten me armë zjarri

5 Gusht 2022, 19:38, Kronika CNA
Gjendet pa jetë në banesë një 60 vjeçar/ Dyshohet se
Foto ilustruese


Gjendet pa shenja jetë në banësen e tij në Tiranë shtetasi B.Z 60 vjeç. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:55, në rrugën “Agush Gjergjevica”,ku  në banesë, është gjetur nga familjarët, pa shenja jete, shtetasi B. Z., 60 vjeç, i cili dyshohet se ka vrarë veten me armë zjarri.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga