LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksidenti në aksin Rrogozhinë-Elbasan/ Dyshohet për dy viktima

4 Gusht 2022, 12:05, Kronika CNA
Aksidenti në aksin Rrogozhinë-Elbasan/ Dyshohet për dy viktima
Pamje nga aksidenti

Policia ka dhënë informacionin zyrtar në lidhje me aksidentin e ndodhur në vendin e quajtur Bishti i Zhurit.

Sipas policisë, si pasojë e aksidentit dyshohet se mund të kenë humbur jetën dy persona.

"Më datë 04.08.2022, në vendin e quajtur 'Bishti i Zhurit', një mjet kamion me drejtues shtetasin I. C., është përplasur me një mjet tip 'Benz' me drejtues ende të paidentifikuar.

Si pasojë e aksidentit, dyshohet se mund të kenë humbur jetën dy persona.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit", njofton policia./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga