LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherr me thika në Elbasan/ Plagoset një person, në kërkim autori

3 Gusht 2022, 09:12, Kronika CNA
Sherr me thika në Elbasan/ Plagoset një person, në kërkim
Foto ilustruese

Një sherr mes të rinjsh ka ndodhur në lagjen "28 Nëntori" në Elbasan, ku ka mbetur i plagosur shtetasi O.D, 33 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia është në kërkim të 27-vjeçarit, shtetasit Q.H., i cili gjatë sherrit për motive të dobëta ka goditur me thikë 33-vjeçarin.

Në lagjen "28 Nëntori", gjatë një konflikti për motive të dobëta, shtetasi Q. H., 27 vjeç, banues në Elbasan, ka goditur me mjet prerës (thikë) shtetasin O. D., 33 vjeç, banues në Elbasan, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna për kapjen e shtetasit Q. H.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga